Вітер: 22.53 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Вівторок, 11 липня 2017 11:42

Золоту медаль у стрільбі з малокаліберного пістолета завоювала кропивничанка Тетяна Селедцова (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1-7 липня в м. Львів проходив відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової. Змагання зібрали більше 350 спортсменів із усіх регіонів України. Нашу область представляли 7 спортсменів, які є вихованцями комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради» та обласної школи вищої спортивної майстерності. інформує "Гачок".

На турнірі вдало виступила Майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Селедцова, яка завоювала золоту медаль у стрільбі з малокаліберного пістолета, встановивши новий рекорд України (попередній рекорд України в лютому 2017 року встановлений цією ж спортсменкою). В цій же вправі Кропивницька жіноча команда, за яку виступали: Альона Шевченко, Тетяна Селедцова й Ангіліна Вовк посіла п’яте місце. У парній стрільбі з пневматичного пістолета Тетяна Селедцова та Сергій Байталюк стали срібними призерами, а Сергій виконав норматив Майстра спорту України. Команда юнаків з м. Кропивницького у складі Юрія Беринді, Антона Поліщука та Сергія Байталюка посіла третє місце.