Сьогодні: Чт, 19.07.2018

17°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вологість: 100%

Вітер: 6.44 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

Вівторок, 28 листопада 2017 12:20

Обласна комісія ТБТНС розглянула питання газопостачання у Кропивницькому

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На позачергове засідання було винесене одне питання - відновлення постачання природного газу ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" та КП "Теплоенергетик". Ситуацію із газопостачанням прокоментував начальник головного управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко та начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради Кропивницького Сергій Коваленко. За словами посадовців міської ради ВАТ "Кіровоградгаз" всупереч розпорядженню Кабінету Міністрів України, рішенню виконавчого комітету міської ради Кропивницького про початок опалювального сезону, а також рішенням міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розпочав відключення газових котелень у Кропивницькому від постачання газу. Без тепла залишилися майже 50 житлових будинків, дитячі садочки і приміщення ПТУ №9. Означувану ситуацію прокоментував і представник ВАТ "Кіровоградгаз".

За результатами обговорення обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій одноголосно підтримала рішення стосовно відновлення подачі природного газу на котельні ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" та КП "Теплоенергетик". Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко рекомендував усім сторонам (міській владі Кропивницького, ВАТ "Кіровоградгаз", теплогенеруючим підприємствам) сісти за стіл переговорів і врегулювати проблемне питання. За його словами у цій ситуації мешканці Кропивницького не можуть бути заручниками. Теплопостачання повинно бути відновлено. Крім того, він наголосив, що правоохоронні органи також дадуть правову оцінку діям посадових осіб ВАТ "Кіровоградгаз".

Читали 140 разів

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат