Сьогодні: Пн, 25.06.2018

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вологість: 29%

Вітер: 6.44 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

Понеділок, 25 вересня 2017 16:32

Постійна депутатська комісія з розгляду питань регулювання земельних відносин у Кропивницькому працювала у розширеному складі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

20 вересня, у міській раді Кропивницького  відбулося чергове засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Інформує "Гачок" з посиланням на сайт Кіровоградської міськради.

На засіданні комісія працювала у розширеному складі: у її роботі взяли участь секретар міської ради Андрій Табалов, депутати, представники громадськості, журналісти.  Активність  роботи постійної комісії викликана розглядом на останньому засіданні дев’ятої сесії, яке відбудеться у другій декаді жовтня, великої кількості питань регулювання земельних відносин, у тому числі тих, які не були підтримані раніше.

Міський голова Андрій Райкович доручив керівникам профільних виконавчих органів спільно з представниками депутатського корпусу детально розглянути кожний проект рішення, обговорити його, щоб не було незрозумілостей і невияснених моментів.

У той же час більшістю голосів  комісія вирішила повторно не розглядати такі проекти рішень, а обговорити їх на засіданнях фракцій. Таку позицію члени комісії обґрунтували тим, що усі питання, які сьогодні мали повторно розглядатися, вже  мають  позитивні або рекомендаційні висновки.  Наступне засідання постійної комісії відбудеться за тиждень.

Читали 204 разів

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат