Сьогодні: Вт, 24.04.2018

14°C

Кропивницький

Сильна хмарність

Вологість: 48%

Вітер: 11.27 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

Вівторок, 11 липня 2017 14:31

У Кропивницькому розпочалось третє засідання дев’ятої сесії міської ради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні, 11 липня, продовжила роботу дев’ята сесія міської ради Кропивницького. Для роботи у сесійній залі зареєструвалися  29 депутатів. Інформує "Гачок".

На початку засідання перед депутатами виступили представники громадськості. Першими взяли слово представники медичної галузі. Голова обласної профспілки працівників охорони здоров’я Лариса Козлова розповіла, що  починаючи з квітня зарплату медики отримують шматками і не в повному обсязі. За червень медики одержали 60% від повної суми заробленого.

- Після підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень санітарка, медична сестра та лікар другої категорії терапевтичного профілю, який має стаж 5 років, отримують однакову заробітну плату, - наголосила Лариса Козлова. – Ми навіть до Дня медичного працівника не отримали зароблене.

Міський голова Андрій Райкович зазначив, що медична галузь міста фінансується за рахунок субвенцій із державного бюджету.

- Відповідно до Закону України, обсяг медичних субвенцій із місцевого бюджету затверджено у сумі 200 мільйонів гривень, - наголосив Андрій Райкович. - Коли розглядатимемо коригування бюджету, ми запропонуємо депутатам вирішити це питання. Але взагалі медична галузь має фінансуватися за рахунок державних субвенцій.

Також за фінансовою підтримкою до депутатського корпусу звернулись представники міської організації «Червоного Хреста», оскільки наразі фінансування їм призупинили. Проте народні обранці вирішили не фінансувати товариство коштом міського бюджету. 

Читали 199 разів

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат