Сьогодні: Чт, 19.07.2018

17°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вологість: 100%

Вітер: 6.44 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

Середа, 22 листопада 2017 09:50

Кіровоградська міська рада затвердила Міську програму профілактики та протидії злочинності «Безпечне місто»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міська рада Кропивницького затвердила Міську  програму профілактики та протидії злочинності «Безпечне місто» на 2017-2020 роки.

Така програма спрямована на впровадження у Кропивницькому системи відеоспостереження, яка б оперативно забезпечувала поточною інформацією про стан захищеності об’єктів з масовим перебуванням людей, сприяла б запобіганню кризовим ситуаціям в обласному центрі, знижувала ймовірність реалізації загроз природного, технічного, кримінального, терористичного характеру.

- Така система вже діє і пройшла апробацію у Києві і Житомирі, - відзначив міський голова Андрій Райкович. – Вона матиме модульну побудову і першим модулем, де система буде облаштована, стане центральна частина Кропивницького. Для цього ми передбачаємо у міському бюджеті 1,5 мільйона гривень.

Відповідно до прийнятого рішення, всього планується встановити  на території міста 75 камер відеоспостереження. Система буде відкритою для всіх зацікавлених організацій та окремих осіб, які можуть стати ініціаторами встановлення відеокамер поблизу їхніх підприємств, установ, торгівельних закладів, автостоянок, будинків, інших місць масового скупчення і перебування людей.

Читали 148 разів

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат