Сьогодні: Пн, 25.06.2018

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вологість: 29%

Вітер: 6.44 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

Вівторок, 14 листопада 2017 14:43

Синоптики прогнозують похолодання: теплогенеруючі підприємства Кропивницького мають працювати стабільно та без збоїв

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Із теми організації теплопостачання в обласному центрі стартувала щотижнева апаратна нарада міського голови Андрія Райковича.

Синоптики прогнозують поступове похолодання, тож тепловики мають працювати так, щоб містяни не скаржились на холодні батареї чи некомфортну температуру в приміщеннях. Всі ремонтні роботи та налагодження теплових систем спеціалісти мають завершити в найкоротші строки, наголосив Андрій Райкович. а температурний режим в соціальних закладах і надалі щоденно контролюватимуть. Загострив увагу міський голова і на проблемі невчасного вивезення листя: минулого понеділка це питання вже піднімали, проте кращою ситуація не стала.

- Якщо у спальних районах ще трохи шевеляться ЖЕО, то приватний сектор буксує. Мені повідомили, що лише 19 квартальних на зв’язку з “Екостайлом”. А у інших, що, скрізь все чисто і прибрано на вулицях? – висловив обурення Андрій Райкович. - Я звертаюсь до керівників районів - ви побільше тормошіть квартальних. А то, якщо їм щось треба негайно вирішити, то ми добре чуємо їхні дзвінкі голоси. Давайте ж разом працювати над комунальним порядком.

Втім зауваження міський голова має і до компанії, що займається вивезенням сміття – ТОВ «Екостайл», яка, на його думку, не справляється з обов’язками. Тож за результатами наради заступники міського голови і керівники головного управління ЖКГ отримали низку завдань.

- Плануйте всім комунальним службам, всім, кому громада платить кошти за послуги, не лише звіти за поточний рік, а й конкретну інформацію про плани роботи на наступний рік. Люди повинні знати, міська рада, виконком, депутати — місто має право знати, як розвиватиметься і цей напрямок комунальної сфери. – доручив Андрій Райкович.

Читали 49 разів

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат