Сьогодні: Пн, 25.06.2018

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вологість: 29%

Вітер: 6.44 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

Вівторок, 14 листопада 2017 13:58

У Кропивницькому стартувала соціальна програма «Доступне тепло» за фінансової підтримки ЄБРР

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні, 14 листопада, у Кропивницькому офіційно оголошено про старт програми «Доступне тепло», яку реалізують  спільними зусиллями міська рада та НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Кіровоградгаз»  за підтримки програми Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy.

У рамках програми співробітники ВАТ «Кіровоградгаз» вже встановили мешканцям Кропивницького перші енергоефективні газові котли та сучасні системи опалення з фінансуванням від ОТП Банку строком до 2 років. Усі учасники програми IQ energy, які виконали умови програми, отримують компенсацію в розмірі 35% від вартості обладнання, матеріалів, монтажу та проектної документації.

Втілення програми «Доступне тепло» для міста вкрай важливе,- переконаний  заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін: «Передумовою для цієї співпраці стала розбалансованість міської системи теплопостачання, яка виникла через хаотичну видачу дозволів на індивідуальне опалення у попередні роки. У нас ситуація унікальна – розбалансовано 63% системи! У місті є аж 240 квартир, які залишилися з центральним опаленням по одній на весь стояк будинку! І це, в першу чергу, - малозабезпечені люди, тому це й соціальний проект. Тепер з’явився шанс вирішити проблему з теплопостачанням, забезпечити комфорт городянам та зекономити газ».

Голова правління Кіровоградгазу Олександр Гладкий зазначає: «У багатьох будинках Кропивницького зараз використовуються застарілі газові котли та системи опалення. Завдяки заміні систем опалення, споживачі зможуть зменшити споживання газу і, відповідно – свої комунальні витрати, а також забезпечити комфортніші умови у власних оселях. Процес для споживача максимально спрощено: співробітники Кіровоградгазу виконують усі роботи й узгодження «під ключ». Водночас міжнародні донори компенсують учасникам програми значну частину витрат. Це ефективно, просто і вигідно!».

 

Для участі в програмі «Доступне тепло» споживач повинен подати заяву до «Єдиного вікна», а фахівці «Кіровоградгазу» оформлять технічну документацію, обстежать приміщення та забезпечать монтаж котлів і сучасних газових лічильників у комплексі із системою опалення. Супровід клієнтів триває до моменту отримання ними компенсації від програми IQ energy.

 

За словами заступника керівника програми IQ energy Володимира Шимкіна, програма надає можливість власникам житла отримати компенсацію у разі придбання та встановлення  енергоефективного обладнання в кредит через банки-партнери програми IQ energy. «Наші співгромадяни стають відповідальнішими, переходять до розумного споживання ресурсів, обирають якісне обладнання та намагаються мінімізувати тепловтрати в своїх будинках і квартирах та, як результат, зменшують свої платежі за енергоресурси. Максимальний розмір компенсації за програмою IQ energy становить 3000 євро на одну особу, компенсація виплачується швидко, протягом 3-5 тижнів з моменту підтвердження заявки за результатами проведеної верифікації», – зазначив Володимир Шимкін.

Читали 95 разів

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат