Сьогодні: Пн, 25.06.2018

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вологість: 29%

Вітер: 6.44 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

Середа, 19 липня 2017 14:32

Прокурори Кіровоградщини вирішили 2,2 тисячі звернень громадян за останні півроку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

До органів прокуратури Кіровоградської області упродовж поточного року надійшло 3,2 тис звернень, що на 6% менше, у порівнянні з минулим роком. Інформує "Гачок".

Незначному зменшенню кількості звернень сприяло позбавлення прокуратури ряду повноважень, врегулювання порядку вирішення звернень у кримінальній та некримінальній сферах, активізація представницької діяльності та ін. Основними ж чинниками надходження звернень до органів прокуратури  залишається  необізнаність громадян щодо порядку захисту своїх конституційних прав і свобод, неспроможність системи безоплатної правової допомоги забезпечити надання якісної правової допомоги усім бажаючим, безвідповідальне ставлення до людських проблем чиновників виконавчої гілки влади та місцевого самоврядування, тощо.

З числа звернень, що надійшли, близько тисячі (966 звернень або 30%) скеровано за належністю відповідному органу чи посадовій особі через відсутність у прокуратури передбачених законом повноважень щодо розгляду питань, викладених у скаргах.

Із вирішених 2,2 тис звернень, 45 скарг надійшло від народних депутатів України.  Звернення мали різний характер. В більшості випадків скарги надходили з питань з питань досудового розслідування у кримінальних провадженнях та представництва інтересів держави в суді.

Керівниками органів прокуратури області прийнято 151 звернення. Крім того, щомісячно здійснюється прийоми громадян за місцем праці та проживання громадян та прийоми осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі, зокрема, організовано 13 виїзних прийомів керівництвом прокуратури області за місцем праці і проживання громадян та 11 виїздів до установ виконання покарань.

Відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» упродовж І півріччя 2017 року до органів прокуратури області надійшло 34 запити на інформацію, що на 18% більше, порівняно з минулим роком, із них 31 вирішено, 3 надіслано іншому розпоряднику. Із загального числа розглянутих, надано інформацію на 25 запитів, у наданні інформації відмовлено по 5 запитах, на 14 запитів надано роз'яснення.

Читали 146 разів

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат