Сьогодні: Пн, 25.06.2018

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вологість: 29%

Вітер: 6.44 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

Вівторок, 14 листопада 2017 11:53

Для чого на Кіровоградщину приїздила делегація з Гвінейської Республіки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Делегацію представляли президент торгово-промислової палати Балде Мамаду, віце-президент Конде Амаду та радник президента, керівник громадської організації "Африканська рада в Україні" Діалло Ісса Садіо. Членів делегації супроводжував директор департаменту з питань взаємодії з країнами Близького Сходу та Африки Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) Юрій Макаганчук.

Слід зазначити, що до Кропивницького зарубіжні гості прибули під вечір, оскільки свій візит на Кіровоградщину розпочали поїздкою до Світловодська, де із місцевим підприємством (йдеться про компанію "Віктор і К", що випускає харчову продукцію під торговою маркою "Королівський смак") у представників гвінейського бізнесу напрацьовувались комерційні зв’язки і ці напрацювання завершились позитивним результатом: в ході нинішнього візиту підписано перший контракт на постачання "королівської" продукції до Гвінеї.

У стінах обласної державної адміністрації з гостями зустрілися заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Світлана Лобанова, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Ніна Рахуба, директор департаменту агропромислового розвитку Сергій Коренюк та виконавчий директор регіонального представництва УНК МТП в Кіровоградській області Вахтанг Щербинін.

Про мету та основні завдання візиту делегації до нашої країни, потенційні напрямки співпраці з українським бізнесом розповіли і гості з Гвінейської Республіки, і представник Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Юрій Макаганчук (9 листопада підписано угоду між ІСС-Ukraine та ТПП Республіки Гвінея).

В ході розмови було зазначено, що пан Балде Мамаду обраний на пост керівника торгово-промислової палати лише два місяці тому і це його перша зарубіжна поїздка у новому статусі. Після проведених консультацій перший бізнес-вояж він вирішив розпочати саме з України. Разом з тим, як зазначив Юрій Макаганчук, в цій африканській країні нашу державу знають, адже з Україною працювали і раніше.

Які ж напрями співпраці плануються зараз? Тут розраховують на допомогу наших фахівців у будівництві житла: як соціального (з цим у Гвінеї великі проблеми), так і багатоповерхових будинків (йдеться, насамперед, про столицю держави Конакрі). Також країна, яка має намір привести свою інфраструктуру до, так би мовити, європейського рівня, потребує допомоги в реконструкції і будівництві залізничних та автобусних вокзалів, ринків, іншої інфраструктури. А ще тут мають бажання, аби українські спеціалісти долучились до ремонту наявних залізничних мереж (їх протяжність 660 кілометрів) та будівництва нових (близько 600 кілометрів).

І, звісно, дуже великий інтерес у Гвінеї до розвитку сільського господарства. Сьогодні країна активно закуповує, у тому числі і в Україні, олію, зерно, майонез, інші харчові продукти. Разом з тим тут хочуть розпочати вирощувати соняшник. Тому просять у нас допомоги в цьому плані – починаючи від дослідження їхніх грунтів до поставки насіння, добрив, техніки, приїзду наших спеціалістів, які б навчили тамтешніх аграріїв технології вирощування соняшнику, а, можливо, й інших сільськогосподарських культур.

Читали 124 разів

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат