Сьогодні: Пн, 25.06.2018

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вологість: 29%

Вітер: 6.44 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

П'ятниця, 30 червня 2017 13:31

Хто у цьому році став лауреатом обласної премії імені Якова Паученка (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Лауреатами обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка у 2017 році визначено:

у номінації «архітектура»:

Будівництво православного храму і благоустрій території парку ім. Крючкова по вул. Ленінградській в м. Кіровограді (нині вул. Павла Сніцара в м. Кропивницькому), час

проектування – 2009 р. та будівництва – 2013 р. Автор проекту Дрофа Ірина Олексіївна – член Національної Спілки архітекторів України, головний архітектор проекту, головний архітектор проектів ПП «СервісІнвест»;

у номінації «декоративно-прикладне мистецтво»:

Творчі доробки в галузі професійної художньої кераміки, теоретичне і практичне дослідження історичних традицій народної кераміки Кіровоградщини та впровадження традиційних технік гончарства в сучасне українське декоративно-прикладне мистецтво.

Автор Кулініч Лариса Олександрівна – член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну художньо-графічного відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

У виставочному залі музею експонуються демонстраційні матеріали лауреатів премії та претендентів на її здобуття: архітектурні проекти членів Національної Спілки архітекторів України І.О.Дрофи, Г.В.Ковтун та А.В.Пирогової, декоративно-прикладні твори члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України Л.О.Кулініч (кераміка) та члена Національної Спілки художників України М.В.Ачкасової (витинанка), а також документальні та друковані матеріали .

Читали 191 разів

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат