Сьогодні: Вт, 24.04.2018

14°C

Кропивницький

Сильна хмарність

Вологість: 48%

Вітер: 11.27 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

П'ятниця, 30 червня 2017 11:21

В обласному центрі презентували книгу Миколи Смоленчука "Степи полинові" (ФОТО)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

29 червня в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Кропивницького відбулася презентація нововиданої книги Миколи Смоленчука "Степи полинові". Інформує "Гачок" посилаючись на сторінку у Фейсбуці Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Д.Чижевського.

Книга Миколи Смоленчука розкриває тернистий творчий шлях Кропивницького - письменника, актора і драматурга.

Візуалізували презентацію актори театру, які відтворили на сцені сторінки книги «Степи полинові».

"Микола Смоленчук народився на землі, де ходив Марко Кропивницький, тож він не міг не зацікавитись долею свого земляка. Напевно зорями було визначено, що Смоленчук має розкрити талант і славу Марка Кропивницького, пов’язавши його з нашими пречудовими золотими полиновими степами", - відзначив у своєму виступі модератор проекту, директор обласного державного архіву Олег Бабенко. 

Книга вийшла накладом 1500 екземплярів у видавництві «Імекс ЛТД» за співфінансування міської ради Кропивницького і обласної державної адміністрації. Як повідомила начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець, «Полинові степи» надійдуть до усіх бібліотек міста, як шкільних, так і централізованої бібліотечної системи. Повість можна також придбати в книжкових магазинах міста.

Важливим смисловим доповненням урочистої презентації стала ретельно підібрана низка фотографій, які розкривають життєвий і творчий шлях Миколи Кузьмовича (фото з фондів Кіровоградського міського літературно-меморіального музею І.К.Карпенка-Карого). А книжкова виставка "Людина зі шляхетним серцем" привабила численних відвідувачів заходу. Виставку і фотопрезентацію підготували працівники відділу краєзнавства обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського.

 

Читали 259 разів

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат