Сьогодні: Пн, 25.06.2018

23°C

Кропивницький

Перем. хмарність

Вологість: 29%

Вітер: 6.44 km/h

Останні новини

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винничека

Рекламне агенство РІК медіа

Під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Коваленка відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На позачергове засідання було винесене одне питання - відновлення постачання природного газу ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" та КП "Теплоенергетик". Ситуацію із газопостачанням прокоментував начальник головного управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко та начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради Кропивницького Сергій Коваленко. За словами посадовців міської ради ВАТ "Кіровоградгаз" всупереч розпорядженню Кабінету Міністрів України, рішенню виконавчого комітету міської ради Кропивницького про початок опалювального сезону, а також рішенням міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розпочав відключення газових котелень у Кропивницькому від постачання газу. Без тепла залишилися майже 50 житлових будинків, дитячі садочки і приміщення ПТУ №9. Означувану ситуацію прокоментував і представник ВАТ "Кіровоградгаз".

За результатами обговорення обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій одноголосно підтримала рішення стосовно відновлення подачі природного газу на котельні ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" та КП "Теплоенергетик". Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко рекомендував усім сторонам (міській владі Кропивницького, ВАТ "Кіровоградгаз", теплогенеруючим підприємствам) сісти за стіл переговорів і врегулювати проблемне питання. За його словами у цій ситуації мешканці Кропивницького не можуть бути заручниками. Теплопостачання повинно бути відновлено. Крім того, він наголосив, що правоохоронні органи також дадуть правову оцінку діям посадових осіб ВАТ "Кіровоградгаз".

Міська рада Кропивницького отримає черговий транш стабілізаційної дотації з державного бюджету. Відповідні зміни до міського бюджету на 2017 рік затвердили депутати міськради сьогодні. 27 листопада.

Як повідомила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова., загальна сума субвенції складає 10.4 мільйона гривень. Кошти будуть розподілені на фінансування галузі освіти для виплати заробітної плати працівникам закладів дошкільної освіти, стипендій студентам ПТУ та розрахунків за енергоносії, галузі охорони здоров’я для забезпечення оплати праці та на лікування хворих діабетом.

Крім того, у міському бюджеті будуть передбачені кошти для придбання житла дітям – сиротам – 4,626 мільйона гривень та учаснику АТО – 655 тисяч гривень.

Цього дня міська рада також заслухала і взяла до відома звіти керівника місцевої прокуратури Дмитра Прокопчука та начальника Кропивницького відділу поліції Дмитра Авдієнка., внесла зміни до Програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення міста на 2017-2019 роки, Міської програми соціально-правового захисту дітей, профілактики правопорушень у дитячому середовищі та популяризації сімейних форм виховання на 2017-2019 роки.

Із 16 по 19  листопада в Черкасах пройшов Кубок України з тхеквондо ІТФ серед кадетів, юніорів та дорослих. Престижний турнір є одним із відбіркових до зарахування в збірну України і дає шанс підкорити Європейську та світову арену тхеквондо.

Понад 500 тхеквондистів з 20 областей України зібралися в одному місці для визначення кращих з кращих. Спортсмени взяли участь у семи видах програми, тож свій хист до спорту міг проявити кожен молодий юнак чи дівчина.

Кіровоградську область представляли спортсмени - вихованці  дитячо-юнацького клубу «Мрія» відділу сім’ї та молоді міської ради Кропивницького, спортивного клубу "Ван Вей",  дитячо-юнацької  спортивної школи №2 та спортсмени із смт. Компаніївки.

Переможцями турніру стали Гунька Микола та Лягаєва Владислава, в її активі є і срібна медаль. Срібло вибороли також Періханян Размік, Діордієва Лілія, Таратута Катерина, Ейвазов Юсиф , Конюх Олег та Попруга Юлія. Ці спортсмени вже стали кандидатами до збірної України. А оскільки це лише перший відбірковий етап до складу збірної України, то шанси проявити себе мають і бронзові призери Кубку України Анкудінов Юрій та Конюх Наталія.

Тренерують спортсменів Лягаєва Владислава, Зюнзя Ігор, Конопацький Андрій, Владислав Лутаєнко та Садовий Дмитро.

Сьогодні кропивницькі тхеквондисти готуються до великого турніру в Мінську, який називають «Кубком Світу». Вершину цього «олімпу» підкорюватимуть аж троє майстрів східного єдиноборства з обласного центру.

А от до наступного відбіркового турніру чекати ще  два місяці. Чемпіонат України пройде знову ж у Черкасах. Бої за місце у збірній, обіцяють бути ще запеклішими! А нам залишається тільки підтримувати наших земляків і побажати їм успішних виступів.

21 листопада, розпочала свою роботу десята сесія міської ради Кропивницького. Депутати і запрошені на сесію хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Революції Гідності в Україні.

Перед відкриттям сесійного засідання Народний депутат України Олександр Горбунов поінформував депутатський корпус міської ради Кропивницького про результати моніторингу, який провів Європейський інвестиційного банку.

- За результатами моніторингу Кропивницький внесений до переліку міст, яким може бути надане пільгове кредитування до одного мільярду гривень під 2% річних,- відзначив Олександр Горбунов. - Оcтaннім чacом Кропивницький демонструє хороші темпи cоціaльно-економічного розвитку, це і вплинуло на рішення Європейського інвестиційного банку. Місто зможе отримати необхідні інвестиційні кошти для реалізації прогрaми «Безпекa дорожнього руху», а це означає можливість додаткового ремонту доріг, cвітлофорів, моcтів, вcтaновлення зупинок тощо. Це дуже серйозний і відповідальний крок, але якщо буде воля і бажання міської ради – це може дійсно стати ще однією основою для стратегічного і тактичного розвитку міста!

Депутати вислухали представників громадськості та затвердили порядок денний сесії і оголосили перерву в роботі сесії.

У Кропивницькому завершене будівництво будинку для вiйськовослужбовцiв, що зводився  по вулиці Космонавта Попова, 16/17.  21 листопада, міська рада своїм рiшенням прийняла його до комунальної власностi мiста.

- Завершено дуже важливу справу, вирiшення якої я добивався ще з 2014 року, - відзначив секретар міської ради Андрій Табалов. -  Згадую, як непросто починався цей процес. Я, як нардеп, з командою юристiв буквально штурмували Мiноборони запитами, листами, дзвiнками. Ми подолали цiлу низку бюрократичних i технiчних перепон, аби довести системi, що ця добудова для одних з кращих вiйськовослужбовцiв країни надважлива. Дякую усiм, хто приєднався до вирiшення цього питання вже пiсля зрушення його з мертвої точки: 70 родин наших вiйськовослужбовцiв отримають гiднi умови для проживання.  

У Кропивницькому започатковані відразу чотири нових міських премії в галузі культури. Відповідне рішення прийняла міська рада  21 листопада.

Відповідно до прийнятого рішення, один раз на два роки вручатимуться мiськi:

 - премiя фотохудожників iменi Василя Ковпака до Дня фотографа;

 - журналiстська премiя iменi Вiталiя Ципiна до Дня журналiста;

- художня премія iменi Бориса Вiнтенка;

 - лiтературна премiя iменi Арсенiя Тарковського.

Лауреатам премій за рахунок коштів міського бюджету виплачуватиметься грошова винагорода у розмiрi 10 тисяч гривень в кожнiй номiнацiї.

Міська рада Кропивницького затвердила Міську  програму профілактики та протидії злочинності «Безпечне місто» на 2017-2020 роки.

Така програма спрямована на впровадження у Кропивницькому системи відеоспостереження, яка б оперативно забезпечувала поточною інформацією про стан захищеності об’єктів з масовим перебуванням людей, сприяла б запобіганню кризовим ситуаціям в обласному центрі, знижувала ймовірність реалізації загроз природного, технічного, кримінального, терористичного характеру.

- Така система вже діє і пройшла апробацію у Києві і Житомирі, - відзначив міський голова Андрій Райкович. – Вона матиме модульну побудову і першим модулем, де система буде облаштована, стане центральна частина Кропивницького. Для цього ми передбачаємо у міському бюджеті 1,5 мільйона гривень.

Відповідно до прийнятого рішення, всього планується встановити  на території міста 75 камер відеоспостереження. Система буде відкритою для всіх зацікавлених організацій та окремих осіб, які можуть стати ініціаторами встановлення відеокамер поблизу їхніх підприємств, установ, торгівельних закладів, автостоянок, будинків, інших місць масового скупчення і перебування людей.

У Кропивницькому, в спортивній залі КДЮСШ № 2 завершилися  ігри відкритого чемпіонату області з гандболу серед юнаків та дівчат 2006 року народження і молодших.

Уперше в обласному центрі змагання проходили серед команд у змішаних складах із юнаків і дівчат. У такому форматі в наступному році відбудеться ІІ чемпіонат України в даній віковій категорії.

 - Кропивницькі гандболісти планують взяти участь в цих змаганнях, тому і провели генеральну репетицію,- наголосив начальник відділу фізичної культури і спорту міської ради Сергій Колодяжний. -  Учасниками відкритого чемпіонату області стали  п’ять команд і необхідно відзначити, що експеримент виявився вдалим. У цьому віці дівчата ні в чому не поступаються хлопцям, а іноді  можуть дати їм фору. Спостерігати, як завзято в одній команді разом змагаються і хлопчаки і дівчата було дуже цікаво.

У напруженій боротьбі перше місце завоювала команда комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2» відділу фізичної культури та спорту міської ради Кропивницького. Другу сходинку п’єдесталу посіла команда міста Чорноморська Одеської області. Бронзовими призерами стали спортсмени зі Знам`янки.

Були відзначені кращі гравці турніру: у кропивничан ними стали Анастасія Семенович і Вадим Орсагош.

Готували кропивницьких гандболістів до змагань Світлана Крохмаль і Сергій Чепурний.

Тривожний виклик до поліції надійшов о першій ночі, а вже о 4-ій ранку працівники поліції встановили місцезнаходження «втікачів», які перебували вдома в одного з них. Учнів повернули до Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату.

Повідомлення про зникнення дітей правоохоронці отримали від адміністрації закладу. На місце події одразу ж прибули наряд групи сектору реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та працівники відділу ювенальної превенції поліції області.

Попередньо поліцейські встановили, що четверо учнів, віком 12 і 13 років, самовільно залишили школу-інтернат близько 15-ї години та мали при собі кількасот гривень.

У подальшому правоохоронці відпрацювали наявність у неповнолітніх сторінок у соціальних мережах, коло їх спілкування та родинні зв’язки. Як з’ясувалося, матері двох із дітей позбавленні батьківських прав, один хлопчик проживає з бабусею-опікуном, ще один із мамою.

У результаті кількох годин напруженої роботи поліцейські розшукали «втікачів» за місцем проживання одного з них в іншому районі.

Дітей повернули до школи-інтернату та провели з ними профілактичну бесіду щодо недопущення у подальшому подібних вчинків.

На Кіровоградщині учасникам АТО та членам їх родин видано 9502 дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок вони отримають у власність землі загальною площею 17,719 тис. га, з них для ведення особистого селянського господарства 9481 дозвіл (17,717 тис.га) та для ведення садівництва 21 дозвіл (2,28 гектара).

Безпосередньо у власність учасники АТО вже отримали на Кіровоградщині 6986 земельних ділянок. Їх загальна площа складає 13,06 тис. гектара. Із них 6975 ділянок для ведення особистого селянського господарства. Ще 11 наділів відведені для зайняття садівництвом.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 158

Опитування

Чи задоволені ви роботою нової патрульної поліції у Кропивницькому?

Tak - 33.9%
Hi - 62.2%

Всего голосов: 127
The voting for this poll has ended on: серпня 14, 2017

Facebook

Экологические товары без переплат